David Pucher David Pucher   ( 20.Jan.2014 11:15 )

Zdravím Vás Ludo,
súhlasíme s Vašim názorom, vybudovanie postavenia v tejto oblasti si vyžaduje silného partnera. Sme otvorení novým podnetom.
Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

Ludo Zeman Ludo Zeman   ( 25.Nov.2013 11:46 )

Ludo Zeman
Vývoj bezpilotných zariadení je kvôli teroristickým hrozbám potrebný. Je však jasné, že v etape vývoja sú hybnou silou peniaze, ktoré môžu dať len vlády. Je to silný partner,
ktorý Vás môže ľahlo odblokovať, keď dostane čo potrebuje. Veril by som len izraelcom, ktorí to naozaj potrebujú. Treba sa už teraz zmieriť s tým, že to pre Váš tím nebude
strata, ale keď sa to podarí, bude to business niekoho iného. Veľmi Vám fandím a možno prispejem aj nápadom. Premyslite si vopred, ako predať Vaše know how.

David Pucher David Pucher   ( 18.Nov.2013 19:04 )

http://www.youtube.com/watch?v=qTSFX8awuaw

David Pucher David Pucher   ( 14.Aug.2013 15:51 )

Ahoj Marian, pravdou je že vo svete je mnoho tímov ktoré sa zaoberajú bezpilotnými zariadeniami, ale stále je čo zlepšovať a priestor na nové riešenia nás poháňa ďalej. Zostaň nás sledovať na facebooku alebo na našej stránke, pripravujeme pár zaujímavých noviniek ;).

Marian Minar Marian Minar   ( 23.Jul.2013 12:50 )

Ahojte chalani, Váš projekt ma zaujal. Vytvorili ste si aj vlastnú firmu. Veríte, že budete úspešný. Ale vo svete je týchto projektov akosi veľa. Ak máte byť úspešný nestačí Vám Slovenský trh. Ako vidíte Vašu budúcnosť a ako chcete uspieť v svete silnej konkurencie?

arrow up
arrow up
.
.
.
Login
.
.
.
Forum
.
.
.
Sitemap